«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Вам повинно бути соромно! Ви не українці!” – Порошенко дав прoчyхaнки ДБР в прямому ефірі – відео

П’ятий український президент Петро Порошенко сьогодні прийшов на допит в Госбюро розслідувань. Колишній глава держави розкритикував ДБР за призначення соратників Віктора Януковича до керівництва бюро.

Петро Порошенко прийшов на допит в Державне бюро розслідувань і розкритикував його керівництво за призначення соратника Віктора Януковича на відповідальний пост, на якому він буде займатися розслідуванням справ Майдану. Відео з’явилося на сторінці президента в соціальній мережі Facebook сьогодні з ранку. Порошенко прийшов на допит в оточенні своїх адвокатів, прихильників і депутатів Верховної Ради.

Порошенко звернувся до родичів героїв Небесної сотні, які знаходяться в холі будівлі ДБР. При цьому президент піддав різкій критиці відбулися з призначенням соратника і адвоката Януковича на відповідальний пост. Колишній глава держави прийшов на допит в ГБР у справі про Мінських угодах.

Як ми вже повідомляли раніше, діючий адвокат Олександр Бабіков розслідуватиме вбивства активістів під час подій Революції Переваги.

Все буде Україна