«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Приїхали. Медсестри масово пишуть заяви на звільнення та відпустку за власний рахунок через неможливість дістатись до роботи

Після закриття метро більшість Киян відчула транспортний колапс, попри оголошений карантин більшість робіт ніхто не відміняв, постає логічне питання щодо транспортування на роботу. Праціввники, які живуть за межами Києва та не мають змоги дістатись до роботи беруть відпустку за власний рахунок, проте якщо продуктові магазини, аптеки, магазини господарських товарів можуть обмежити штат та свої потужності лікарні собі такої розкоші не можуть дозволити.

На жаль, наша влада досі не поцікавилася питанням транспортування до роботи медиків. Більшість медсестер живуть за межами Києва, або віддалено від лікарень в яких працюють. За 3000 грн зарплати вони фізично не можуть оплатити таксі (яке в рази подорожчало), або ж заправити власне авто, якщо таке наявне. 

медсестри пишуть заяви на звільнення

Чому перестав курсувати транспорт до Ірпеня, Броварів, навколишніх сіл. По 10 осіб перевізники могли б возити. Звичайно, це економічно невигідно, зате ніхто роками не питав пасажирів маршруток чи зручно їм кататись в години пік як шпротам в банці, коли хочеш-не-хочеш, а в маршрутку заходить стільки людей скільки може, бо наступна буде за 20-30 хвилин. 

100%

Згідно повідомлення співзасновниці громадської ініціативи "Бути поруч" Анни Карашівської (Anna Karashivska) сьогодні пацієнти, які проходять гемодіаліз в одній зі столичних лікарень, скидалися готівкою на оплату таксі медсестрам відділення. Всі медсестри - з Київської області. Вони відмовляються виходити на роботу і збираються звільнятися вже з понеділка"

Як вважаєте, - це не ганьба для нашої системи медицини? А що буде, коли кількість хворих на коронавірус збільшиться в десятки разів? Сьогодні ми дізнаємось про тих захворілих на коронавірус, які стали носіями хвороби 8-10 березня, про тих, хто заразився інфекцією сьогодні ми дізнаємося не раніше 25 березня. Хто буде надавати їм допомогу? Хто буде рятувати життя наших співвідчизниківі?

Вчора, 17 березня у Броварах швидка не поїхала на виклик про "підозру коронавірусу" через відсутність належного спорядження. Хвора сама діставалась лікарні. Це так ми готові до пандемії

До нашої влади є дуже багато питань, ми намагаємося не критикувати її зайвий раз, але є кричущі факти на які можновладці повинні звертати увагу. Можливо досить проводити селектори та постити у соцмережах фото складів, можливо час діяти? 

Користуючись нагодою ми закликаємо роботодавців, які не пов'язані із критичною інфраструктурою залишити працівників на карантин по домівках, при можливості ввійти в матеріалне становище та виплатити авансом відпускні. Біда у нас на всіх одна.

Окремо хочеться подякувати всім лікарям, аптекарям, продавцям в магазинах, кондукторам та водіям, які не можуть залишитись вдома на карантин та виконують свою роботу, забезпечуючи першочергові потреби громадян. Дякуємо вам від щирого серця!

Все буде Україна