«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Президент Чехії визнав Крим частиною Росії

Президент Чехії Мілош Земан запросив на урочисте прийняття у Празькому граді делегатів невеликої кримськотатарської організації, лояльної Кремлю, повідомивши про визнання Криму частиною Росії.

Як відомо, ця організація відіграє важливу роль у пропагандистських ЗМІ РФ, висловлюючи підтримку Москві на противагу меджлісу кримськотатарського народу. Слід підкреслити, що вона не визнана у ЄС.

"ЄС та його лідери ніколи не зустрічалися з цими псевдопредставниками кримських татар і не мали стосунків з ними. Для ЄС законними представниками є представники меджлісу та ряду інших кримських організацій, які зараз діють або представлені в Україні" - повідомив колишній пресаташе представництва ЄС в Україні Давід Стулік.

Організація неодмінно скористалась свєю участю в урочистому прийнятті у президента Чехії.

"Президент Чехії Мілош Земан — європейський політик, який визнав Республіку Крим частиною Російської Федерації. Чеська Республіка - дружня нашій країні держава. "Къырым бирлиги" дуже цінує, що наша діяльність була помічена на міжнародному рівні. Ми дякуємо за щорічні запрошення на День Народження Чеської Республіки" - повідомляє організація на своїй сторінці в Facebook.

За матеріалами ВолиньPost

Все буде Україна