«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 17 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам день може створити складнощі при тісному контакті з іншими людьми, залежно від них або невірно збудованій взаємодії з ними. Якщо те, що відбувається вас не стосується, краще не втручатися в хід чужих справ: це негативно позначиться на вашому статусі. Небажаний професійний спір. Ближче до ночі варто бути уважнішими до вісток від друзів, інтимних послань, фінансових і податкових новин.

Телець

Вдень зірки радять Тельцям займатися лише необхідними завданнями. Наприклад, скрупульозним виконанням повсякденних професійних обов'язків, плановими косметичними та оздоровчими процедурами. Бажано проявляти ввічливість і дотримуватися субординації. Вечір дасть поживу для емоцій. Ближче до півночі вам можуть зробити несподівану пропозицію або спровокувати вас на цікаву розмову.

Близнюки

Денні години дозволяють Близнюкам займатися тим, що їм подобається, але не дають вийти за визначені рамки. Можливий дефіцит натхнення, брак потрібних контактів. Щось змусить вас контролювати почуття. Обережність завадить ризикнути. Пізно увечері не варто пропускати повідомлення від колег і начальства, новини з-за кордону, або у зв'язку з поїздкою, вісті, пов'язані з роботою або здоров'ям.

Рак

Сьогодні Ракам доведеться рахуватися з домашніми, партнерськими, професійними або іншими обмеженнями. Також, ви можете зіткнутися з межею чужого терпіння, холодністю і ворожістю. Не варто штурмувати неприступну фортецю, краще відступити і чекати нового шансу. Увечері почуття потеплішають, посилиться інтерес до розмов на інтимні теми. Спілкування може супроводжуватися «незручними» питаннями.

Лев

Сьогодні Левам доведеться прийняти вимушені обмеження при контактах зі світом. День може «порадувати» непривабливим виглядом з вікна, мізерним вибором варіантів, нудними людьми та іншими незручностями. Не виключено, що коло спілкування буде обмежене персоналом, підлеглими або колегами. В кінці дня будь-яка розмова і новина здатні вас нервувати, особливо, якщо мова йде про дім, дружбу або кар'єру.

Діва

Поки не настав вечір, Дівам не варто чекати нових цікавих поворотів розмови, дороги або сюжету. Якщо ви чекаєте новин або самі хочете з кимось зв'язатися, можливість представиться ближче до ночі (але приготуйтеся до несподіванок). Вдень вашій волі буде щось заважати. Вас може сковувати фінансовий ліміт, організаційна проблема, етичне обмеження або який-небудь жорсткий пункт договору.

Терези

Сьогодні Терезам варто поберегти своє фізичне та емоційне здоров'я. Зірки радять знизити навантаження, не порушувати дієту і лікарські приписи. Психологічний фон цього дня може спровокувати зневіра, відчуття самотності, слабкості, незрозумілості — в тому числі, у своєму домі, серед близьких і значущих людей. Якщо ви «не в формі», то можете неадекватно зустріти вечірні новини.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть в комусь розчаруватися або пережити тимчасову невдачу. Неприємності посилять мізантропію або потяг до усамітнення. Зірки радять вам стійко пережити хвилину негативу і зберігати внутрішній стрижень, інакше в кінці дня щось дійсно виб'є вас із колії. «Накрутивши» себе, ви можете невірно відреагувати на нестандартну пропозицію, сімейну новину і навіть на дружній жарт.

Стрілець

Стрільці, в цей день можуть випробувати розчарування в друзях або у планах. Нелегко доведеться Стрільцям з багатою уявою, які вже подумки понеслись в бажане майбутнє. Якщо щось не вдалося, варто бути обережнішими з гарячковим пошуком альтернативи: нові ідеї можуть бути ще більш сумнівними. Але не варто сумувати: ваші друзі ще можуть змінити свою думку, а плани можна переглянути.

Козоріг

Козорогам сьогодні знадобиться вміння не зациклюватися на поганому, зберігати внутрішній оптимізм і зовнішній спокій. Важливо до кінця витримати паузу в потрібному по ситуації стилі: мовчання, «покер-фейс», тайм-аут у справах або на переговорах. Не рекомендується перевантажувати себе емоційно і фізично, брати на себе відповідальність, проводити експерименти, активно спілкуватися з людьми, робити покупки і платежі.

Водолій

Сьогодні Водоліям везе по дрібницях, але везіння може зникнути ввечері. Ключовими справами краще зайнятися в першій половині дня, не забуваючи про межі допустимого. Важливо не порушувати свої і чужі права, цінувати час. В кінці дня постарайтеся тримати в порядку свій будинок, ментальну та емоційну сферу. Хаос посилить суперечності в думках, ви можете невірно поводитися в спілкуванні, в побуті або в листуванні.

Риби

Рибам варто пам'ятати про нестабільність та непередбачуваність моменту. Не варто сподіватися на зміни, новини, включення в ситуацію нових гравців: сьогодні все це веде лише до нової плутанини. Відмови і заборони будуть для вас швидше благом, ніж злом, оскільки вбережуть від небезпечного кроку. Краще відкласти значимі складні справи, а ввечері критичніше сприймати будь-яку інформацію, що надходить, включаючи слова друзів.

Все буде Україна