«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

З 550 людей у живих залишилося близько 65: зявилися подробиці про втрати окупантів, які штурмували Сіверський Донець

Невдала спроба форсування російськими окупантами річки Сіверський Донець на Донбасі обернулося для них критичними втратами. З 550 людей, яких відправили на переправу, залишилося живими близько 65.

Про це повідомило міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm із посиланням на власні джерела на своєму каналі в Telegram 13 травня. Зокрема, переправлятися на понтонах через річку біля Білогорівки (Луганська область) намагалася 74-а ОМСБр Збройних сил Росії.

Після невдалої операції інші військовослужбовці бригади стали писати "відмовні", але замполіти намагаються їх залякати тюремними термінами та чинити психологічний тиск, повідомили співрозмовники InformNapalm.

Джерела також розповіли, що на цьому напрямі було помічено автомобіль, який візуально схожий на мобільний пункт психологічної роботи ЗС РФ. Розслідувачі припустили, що, ймовірно, він необхідний для психологічної обробки бригади, яка зазнала великих втрат.

Раніше голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай назвав селище Білогорівку другою Чорнобаївкою для окупантів. Війська РФ там уже вкотре намагаються перейти через Сіверський Донець, проте успіху не мають.

Все буде Україна