Відео захисник опублікував у TikTok.
"Я розмовляв, я хотів принести вибачення, але ситуація вже склалася… було важко, поки не приїхали ви [поліцейські] і цю ситуацію не врегулювали. Я приношу вибачення вам та ЗСУ за те, що я сказав про Бахмут. Олександре, вибач за нашу розмову та нашу ситуацію. Я не хотів нікого образити, тим паче військових", — сказав чоловік.
"Я вибачаю вас, дай бог здоров’я вам і вашій сім'ї, вивчайте нашу рідну українську мову", — відповів захисник.
Раніше боєць опублікував відео, на якому відпочивальник у халаті та з кухлем пива грубіянить йому і каже "їхати до свого Бахмута", який захисники України понад сім місяців обороняють від російських окупантів. Він розповів, що проходить у Буковелі психологічну реабілітацію і перед цим теж чув образи на адресу ЗСУ.
Дружина відпочивальника після скандалу в Мережі записала відео з виправданнями та заявила, що боєць зробив їм зауваження через російську мову, а її чоловік «зреагував». Вона стверджувала, що захисник нібито був п’яний та «провокував» чоловіка, а той не знав, що перед ним військовий. В Instagram жінка називає себе жіночим коучем та енергопрактиком, її сторінку вже видалено.