«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ви ще не перете з сіллю? Ось вам декілька причин, чому вам варто це робити

Звичайні речі часом можуть нас дуже сильно здивувати.

Звичайні речі часом можуть нас дуже сильно здивувати. Наприклад, сіль, яку, мабуть, ми всі використовуємо при готуванні. Навряд чи комусь спаде на думку використовувати її також і при пранні, а дуже даремно! І ось чому, інформує Ukr.Media.

Сіллю можна замінити кондиціонер для білизни

Речі після солі такі ж м'які як і після кондиціонера. Сіль ж виграє у даному разі відразу за кількома параметрами:

- сіль дешевше кондиціонера;
- екологічніше;
- підходить алергікам і людям, які надають перевагу засобам без запаху;
- підходить для прання дитячих речей;
Крім того, до солі можна додати кілька крапель своєї улюбленої ефірної олії і насолоджуватися її запахом після прання.

З сіллю порошок краще виполіскується з одягу

Багато з нас стикалися з проблемою, коли після прання порошок, нехай і в невеликій кількості, все ж залишається на речах — вони залишаються злегка мильними і неприємними на дотик, а на темних речах можуть утворитися білясті розводи. Прання з сіллю легко вирішить всі ці проблеми.

При пранні з сіллю зберігається насичений колір речей
Після закінчення часу, а іноді навіть і не дуже тривалого, речі випираються і стають бляклими і навіть білястими. Сіль перешкоджає вимиванню кольору і довго зберігає речі яскравими.

Махрові рушники як новенькі

Махрові рушники і халати з часом стають жорсткими і зовсім не пухнастими. Прання ж з сіллю розбиває ворс і робить їх знову м'якими і пухнастими — майже як новенькі!

Для прання нових речей

Купивши нову річ, частенько ми не можемо вибрати між тим, що вона начебто чиста, оскільки її ще не носили, і тим, що вона спочатку була на виробництві, а потім в магазині, і про справжню чистоту тут говорити не доводиться. Відмінним рішенням буде випрати нову річ в сольовому розчині без порошку — він очистить її від барвників, крохмалю, ворсу та іншого.

Як прати з сіллю

Додавати в пральну машину сіль під час прання можна по-різному. Найпростіший спосіб — засипати сіль в відсік для кондиціонера до максимальної позначки. Якщо ви боїтеся, що сіль не до кінця розчиниться і осяде десь всередині пральної машинки, можна приготувати сольовий розчин і залити його в той же відсік. Для цього просто розчиніть жменю солі в невеликій кількості гарячої води.

Також можна обійтися і без пральної машини — просто зробіть сольовий розчин і прополоскати в ньому речі вручну. 1 ст. л. з гіркою на 5 л води буде достатньо.

Все буде Україна