«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Велика втрaта.. Йому було лише 39. Сьогодні пeрестало битися серце молодого лікаря, який врятувaв безліч життів..

Сьогодні, 9 квітня, помер молодий дитячий лікар Мар’ян Захарусь. Про це повідомляють у фейсбук колеги медика:

“Сьогодні відійшов у вічність наш щирий друг, колега, молодий талановитий лікар, дитячий хірург, який урятував безліч життів Мар’ян Захарусь.

Біль розриває душу й годі знайти слова втіхи для його рідних та близьких.

Мар’ян, його щирість і доброта, назавжди залишаться в наших серцях.

Царство Небесне! “

В коментарях до допису люди не перестають дякувати за врятовані життя лікарю та сумують через його раптову cмерть..

“Співчуваємо. Прекрасний лікар і хороша людина. Нам його буде бракувати.”

“Вічна пам‘ять, нехай спочиває з Богом. Щирі співчуття рідним та близьким. Добра та світла людина залишила цей світ.”

“Вічна пам’ять! Дуже хороший був професіонал. Неодноразово зверталися до нього. Співчуття рідним!”

“Один з найкращіх!Вічна і добра пам’ять.Мої співчуття рідним ,колегам…”

“Щиро співчуваю рідним,він насправді був хорошою людиною і лікарем від Бога,досі неможу повірити,вічна память!”

“Світла пам’ять чудовій людині,прекрасному фахівцю . Неможливо в це повірити. Вічна пам’ять. Співчуття рідним і близьким.”

“Це шок! Сльози болю лиються із очей у мене і моїх дітей,бо не раз пересікалися у лікарняних палатах.Він один з найкращих, тепер уже був.Вічна пам’ять.”

Все буде Україна