«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Велика втрата для Івано-Франківська. Сьогодні не стало головного лікаря. Чудової людини та справжнього професіонала своєї справи

Головний лікар Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги Ігор Ковалюк пoмeр у лікарні 10 травня. В медика 6 днів тому підтвердили коpoнавiрус і госпіталізували.

Ігорю Ковалюку було 57 років. Про смepть лікаря повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків у фейсбуці. Також співчуття у зв’язку з втратою висловив керівник профспілки станції швидкої допомоги Богдан Венник.

Працівники станції швидкої медичної допомоги завжди будуть пам’ятати Ігоря Михайловича як невтомного керівника, педагога, колегу та чудову людину, – написав Богдан Венник.

Наразі причини смерті Ігоря Ковалюка не називають. Проте 4 травня Руслан Марцінків повідомив, що серед госпіталізованих з COVID-19 був головний лікар станції медичної допомоги. Його стан оцінювали як важкий. За інформацією місцевих ЗМІ, це був Ковалюк.

За матеріалами з сайту 24tv.ua

Все буде Україна