«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Українська акторка оголосила себе "мером" Василівки на Запоріжжі і назвала росіян "братнім народом". Фото і відео

Українська акторка та власниця модельної агенції для дітей у Запоріжжі "Be WOW" Наталія Романіченко записала відео, в якому оголосила себе міською головою окупованої російськими військовими Василівки. Мати двох дітей, доки чинний мер міста Сергій Каліман перебуває у Запоріжжі, пішла на співпрацю з окупантами та закликає місцевих мешканців співпрацювати з "братнім російським народом".

Романіченко розповідає кремлівську пропаганду про "державний переворот у 2014 році" та "криваву бійню, розв'язану київським режимом" з неодмінним супутником фейків – георгієвською стрічкою, яку вона пов'язала у себе на руці. "Українська армія цілеспрямовано обстрілює нашу Василівку, тим самим намагаючись зірвати налагодження мирного життя" – стверджує колаборантка (щоб подивитися відео, доскролльте новину до кінця).

Відомо, що самопроголошена очільниця міста раніше знімалася в українських фільмах, а свого старшого сина, який є зіркою її модельної агенції, не соромилася одягати у радянську військову форму.

Зокрема, Романіченко у 2020 році влаштувала фотосесію своїм дітям, яких зобразила військовими та багато плакала через ВОВ у своєму Instagram.

Водночас жінці не заважали її погляди одягати свого старшого сина й у вишиванку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в окупованому Бердянську російські загарбники зробили "заступником" "призначеного" ними "мера" зрадника міста з місцевих жителів. Колаборант Микита Самойленко раніше працював двірником у комунальному підприємстві "БердянськЕкоТранс"

Все буде Україна