«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

У Дніпрі російська ракета вбила 15-річну Марію: була вдома сама, коли пролунав вибух

Російські терористи вбили у Дніпрі щонайменше 40 мирних мешканців, серед них одна дитина - 15-річна Марія.

У Дніпрі в результаті російського ракетного удару по житловій багатоповерхівці загинула 15-річна Марія Лебідь. Дівчинка була вдома сама, коли пролунав вибух.

Про трагедію повідомили старша сестра загиблої Аліса та знайомі сім'ї у Мережі, пише ТСН.

"Моя сестра вчора телефонувала її мамі Оксані, щоб дізнатись, чи все гаразд. Вона була на роботі і не знала що трапилось, донька була вдома. Перший побіг на місто події рідний брат Паша… але будинку вже не було. Їх тато пішов з життя пару років тому. Знаю сім’ю особисто", - розповіла Євгенія Бондаренко на своїй сторінці в Facebook.

Марія навчалася в дев'ятому класі, займалася бальними танцями, музикою, захоплювалася вивченням англійської мови та домашнім квітництвом.

"Хочу розповісти вам трохи про себе: мені 15 років, маю музичну освіту, захоплююсь вивченням англійської мови. Моє хобі - це домашнє квітництво. Я цілеспрямована, доброзичлива і працьовита. Намагаюсь ставитися до життя з гумором і позитивом", - розповідала Марія про себе на виборах у президенти школи, які перемогла.

"Моєї 15-річної, суперрозумної, суперталановитої, неймовірно веселої сестри більше немає. Ракета влучила в будинок", - написала сестра загиблої дівчинки.

Все буде Україна