«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Це – Андрій Кравець, екс-«завгосп» Януковича… людина, на фірму якої скинули 111 млн гривень на «будівництво меморіалу Революції гідності»”

Журналіст, активіст, народний депутат VIII скликання Ігор Луценко у своєму Фейсбук пише:

“Просто нагадую усім, як виглядає людина, на фірму якої скинули 111 млн гривень на «будівництво меморіалу Революції гідності».

Це – Андрій Кравець, екс-«завгосп» Януковича, людина з кришталевою репутацією будівельного шахрая, голова Державного управління справами при владі біло-голубих.

Екс-заступник голови Партії регіонів, депутат ВР від цієї політсили у 6-му скликанні.

Його бізнес-структури свого часу, при двічі судимому президенті, намагалися вкрасти Гостиний двір і до сих пір (!) його контролюють, попри рішення судів.

Його бізнес-структури також у той період організували аферу під назвою «будівництво розв’язки на Поштовій», почавши будівництво не те що без дозволу, але і без землевідводу. Нині воно так і не звершене.

Його фірма укладала нову бруківку на Євро2012 на Андріївському узвозі. Можете переконатися у «якості» робіт, пройшовшись по Узвозу зараз.

***

Навесні 2014 року Андрій Кравець утік за кордон, але вже за кілька місяців повернувся в Україну і з тих пір продовжив свій будівельний бізнес.

Тепер уже в проекті по увіковічення пам’яті тих, хто проти нього та його команди вийшов на Майдан.” – пише Луценко.

Все буде Україна