Рибчинський: Путін скоро помре
Ім'я президента РФ Володимира Путіна увійде в історію як синонім вселенського зла. Про це в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман заявив український поет, народний артист України Юрій Рибчинський.
"Як кожна людина, Путін рано чи пізно помре. Можливо, його вб'ють. Що з ним буде, я не знаю. Думаю, що жити йому залишилося недовго. Коли його не стане, цивілізований світ прокляне його ім'я, воно стане синонімом зла. Як імена Гітлера і Сталіна свого часу. Буде синонімом диявола, вселенського зла. Його чекає в історії місце страшне на десятиліття, а може, і на віки", – наголосив поет.
За його словами, справи Путіна свідчать про те, що він має психічні проблеми.
"Я думаю, Путін хворий. Про це говорять і американці, і англійці. Те, що він робить, свідчить про психічне захворювання. Але якщо в Лукашенка є довідка, що він божевільний, то в Путіна такої довідки немає. Суд людства над Путіним уже розпочався", – наголосив Рибчинський.