Ракетна атака по Житомирщині: влада повідомила трагічні новини

09 червня 2023 р. 09:46

Є загиблі та поранені.

Вночі, 9 червня, під час нічної атаки армії РФ по Україні на Житомирщині зафіксовано влучання у житловий масив приватного сектору міста Звягель. Є загиблі та поранені. 

Про це у Telegram повідомляє Звягельська міська рада з посиланням на міського очільника Звягеля Миколу Боровця.

 

У повідомленні сказано, що, за попередньою інформацією, внаслідок удару шість будинків зруйновано, десятки пошкоджено. Одна людина загинула, також є поранені, яким надається уся необхідна допомога. На місці працює керівництво громади, екстрені служби.

 

Повітряну тривогу в Житомирській області оголосили за чверть до другої години ночі.

У Повітряний силах повідомили, що у ніч проти 9 червня  від 22.00 до 04.00 год російські окупанти завдали удару по Україні іранськими ударними дронами “Shahed-136/131” та крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-55. Знищено 14 безпілотників та чотири ракети.

 

Джерело. 

Читайте також