«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Раду трясе! Разумков взявся, збирає усіх – нарешті дізнаємося!

Перший пленарний тиждень Верховної Ради у 2021 році розпочнеться з наради лідерів парламентських фракцій на чолі зі спікером Дмитром Разумковим.

Про це повідомив очільник фракції “Голос” Ярослав Железняк у Телеграмі.

За його словами, лідери фракцій зберуться на початку наступного тижня об 10:15, де будуть обговорювати кнопкодавство та те, як цьому можна запобігти в майбутньому.

“МОЖЕ НАРЕШТІ, ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ РОЗСЛІДУВАННЯ, ДІЗНАЄМОСЯ ВІД УПРАВЛІННЯ ДЕРЖОХОРОНИ ХТО Ж ЦЕЙ ЗАГАДКОВИЙ ЧОЛОВІК, ЯКИЙ МАЄ ДОСТУП ДО КАМЕР СПОСТЕРЕЖЕННЯ В РАДІ”, – ПИШЕ ЖЕЛЕЗНЯК, ТИМ САМИМ НАТЯКАЮЧИ НА МОЖЛИВЕ КНОПКОДАВСТВО ПІД ЧАС ОБРАННЯ СЕРГІЯ ШКАРЛЕТА МІНІСТРОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.

Нагадаємо, що 17 грудня Верховна Рада 226 голосами призначила Сергія Шкарлета міністром освіти і науки. Доти він виконував обов’язки очільника МОН.

18 січня Офіс генпрокурора відкрив кримінальну справу про кнопкодавство під час голосування за Шкарлета за поданням фракції “Голос”.

“ЦЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНЕ СТАТТЕЮ 364-2 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ. РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНУ ДОРУЧИЛИ ПРОВЕСТИ ДЕРЖАВНОМУ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ. ПЕРЕДАНІ ОФІСУ ГЕНПРОКУРОРА МАТЕРІАЛИ СВІДЧАТЬ ПРО ТЕ, ЩО КАРТКА ДЕПУТАТА ВІД “ОПЗЖ” ГРИГОРІЯ СУРКІСА ПРОГОЛОСУВАЛА “ЗА”, ХОЧА ЙОГО НЕ БУЛО В ЗАЛІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ”, – НАГОЛОШУЄТЬСЯ У ПОВІДОМЛЕННІ.

Заяву до Офісу генпрокурора подала народний депутат, заступник голови партії “Голос” Інна Совсун. Вона наголошує, що голосування має бути персональним, як і політична відповідальність. При цьому парламентарій наполягає, що депутатів-порушників потрібно покарати відповідно до закону.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив регламентному комітету вивчити ситуацію під час голосування за призначення міністра освіти Сергія Шкарлета.

Джерело

Все буде Україна