Пашинського арештували на 2 місяці

08 жовтня 2019 р. 07:22

Суд позбавив волі нардепа 8-го скликання від "Народного фронту" Сергія Пашинського до 4 грудня.

Рішення ухвалили в понеділок,  7 жовтня. Про таку форму запобіжного заходу клопотало Державне бюро розслідувань, - повідомляють ЗМІ.

Пашинського звинувачують у нанесенні тяжких тілесних травм громадянину В'ячеславу Хімікусу. Відомо, що у 2016 році Пашинський вистрілив йому в ногу.

Сторона обвинувачення наполягала на арешті екс-нардепа зважаючи на те, що він може впливати на свідків або виїхати закордон.

Пашинський розповів свою версію. Він каже, що 31 грудня вони з дружиною повертався додому. На вузькій дорозі вони мало не зіткнулися з мікроавтобусом. Дружина попросила чоловіків у автомобілі "Фольцваген" увімкнути аварійку. На що вони відповіли  погрозою у зґвалтуванні. Екс-нардеп хотів, щоб вони вибачились. Коли він вийшов з автівки, Хімікус налетів на нього з пляшкою, вдаривши нею по голові. Пашинський впав, а чоловік продовжив погрожувати.

"Розуміючи небезпеку, що дружина у трьох метрах, з метою зупинити напад вистрілив йому в ногу. Після цього я крикнув дружині викликати швидку і поліцію. Я сам надав йому першу допомогу", — розповідає Пашинський.

Пашинський не міг не звернути увагу, що події відбувалися ще 3 роки тому й ставив риторичне запитання, чому справу розглядають саме зараз.

"Є в нас у державі такий персонаж Андрій Портнов (...) Він розказував, що він мене посадить. У мене є всі підстави казати, що орган досудового слідства координує свої дії з Портновим", — зауважив Пашинський.

"Я звичайно буду працювати зі слідством, я нікуди не поїду, я робитиму все, щоб очистити своє ім'я".

За матеріалами ВолиньPost

Читайте також