Сам проект був зареєстрований в неділю, 15 вересня.
До цього представник уряду у Верховній раді Ірина Верещук анонсувала, що Кабінет міністрів планує презентувати проект держбюджету на 2020 рік в неділю, 15 вересня. Таку дату назвав також президент Володимир Зеленський.
Відзначимо, що Кабінет міністрів у державному бюджеті на 2020 рік пропонує підвищити з 1 січня мінімальну заробітну плату на 550 гривень, а також закласти 245,8 мільярдів гривень на різних розпорядників, які залучені до безпеки і оборони.
Крім того, в проекті державного бюджету на 2020 рік розрахунки здійснені з використанням прогнозного курсу на кінець року 28,2 грн / долар.
Додамо, що голова Верховної ради Дмитро Разумков заявив, що парламент розгляне проект державного бюджету на 2020 рік на пленарному тижні з 17 по 20 вересня.
За матеріалами Smi.Today