Нам заплатили 30 тис. грн. – керівник хору імені Верьовки відкрив секрети участі у номері "Кварталу"

21 жовтня 2019 р. 14:06

Ідея номеру належала режисерам "Кварталу"

Зеновій Корінець, гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки прокоментував скандальний номер студії "Кварталу 95" про підпал будинку ексглави НБУ Валерії Гонтаревої.

"Нас запевнили, що це такий стьоб. Вони ж з усіх стібаються. І з президента, і з політиків. Нас попросили заспівати разом з "Кварталом", – розповідає керівник.

Він розповідає, що ця ідея належала режисерам "Кварталу". 

Зеновій Корінець заявив, що ніколи і подумати не міг говорити про щось антиукраїнське.

В своєму інтерв'ю для "Радіо Свобода" він зазначив, що: "Цькування зараз почалися, погрози життю. Звичайно, там, у цьому виступі, нічого антидержавного не було. Проте некоректна ситуація з Валерією Олексіївною сталася. Дійсно, я, мабуть, повинен вибачитися перед нею. Там стібали пана Коломойського і її".

За деякими даними, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський висловив свої вибачення ексочільниці Нацбанку Валерії Гонтаревій за участь національного хору імені Верьовки у виступи "Вечірнього кварталу", де пролунав жарт щодо підпалу її будинку.
 

За матеріалами 5.UA

Читайте також