«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Міністр охорони здоров’я обурився повідомленням «Епіцентру» про 72-ох годинний робочий день в п’ятницю: “Разом поїдемо в реанімацію до вмиpaючих людей”

«Разом поїдемо в реанімацію до вмираючих людей»: міністр охорони здоров’я обурився повідомленням «Епіцентру» про 72-ох годинний робочий день в п’ятницю

Максим Степанов порахував таку заяву торгової мережі після введення карантину вихідного дня знущальною.

«Хочете покуражитися, хочете робити фарс на здоров’ї людей. Якщо хочете покуражитися – поїхали разом в реанімацію і робіть це перед людьми, які помирають щодня … перед медиками, які борються за життя людей », – заявив глава МОЗ.

Він упевнений, що його колеги з Кабміну дадуть відповідь на цей фарс.

Тільки за останню добу коронавірусом в країні заразилися понад 11 тис. осіб, що є новим антирекордом.

Все буде Україна