«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Леся Нікітюк розповіла про страх війни, горе Андрія Бєднякова, волонтерство та хейт від росіян (ВІДЕО)

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк згадала перші дні війни, і як 24 лютого кияни масово виїжджали зі столиці під звуки сирен та вибухів. Відновлюючи у пам'яті події того дня, знаменитість не стрималася й пустила сльозу.

Своїми емоціями Нікітюк поділилася в інтерв'ю Славі Дьоміну на YouTube-каналі "Люкс ФМ". Вона із захопленням розповідала про співвітчизників, які, незважаючи на страх війни, залишали рідні будинки без паніки.

"У мене з балкона видно, як на дорогах густішає кількість автомобілів. Здивував той момент, як люди спокійно, без паніки, не перевищуючи швидкість, не обганяючи одне одного, не заїжджаючи на тротуари, пропускаючи одне одного, спокійно виїжджали з Києва. Це не було якесь стадо баранів, просто ввічливо і спокійно, розуміючи всю ситуацію, що почалася війна... Люди повільно залишали своє життя. Бо наш дім – це наше життя... Це була наша робота, були наші мрії... тут все починалось. Я пам'ятаю, як починалася моя кар'єра, як я переїхала до Києва. Перші знайомства", – з грудкою в горлі вимовила артистка.

Ведуча, рятуючись від активних бойових дій, також була змушена виїхати зі столиці та на якийсь час повернутися до батьківського будинку в Хмельницькому. Виїжджати з України закордон, щоб забезпечити повну безпеку, Нікітюк не захотіла.

"Кому я там потрібна? Я тут реалізувалася. Люди дивилися програми з моєю участю. Люди робили мене зіркою. Люди робили рейтинг кожної моєї програми... Люди зробили мене тією, ким я є зараз. І як я можу кинути цих людей?" – наголосила знаменитість.

Вона додала, що в жодному разі не засуджує колег, які все ж таки виїхали з країни. Головне, щоб ті допомагали українській армії та постраждалим мирним жителям, а з якої точки світу вони це роблять, на думку Нікітюк, не має значення.

Все буде Україна