«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Курорти України атакували червоні чудовиська з крильцями: гірші за комарів

У Миколаївській, Херсонській та Одеській областях почалася буквально навала сонечок. Вони літають хмарами і займають берег.

Про це повідомляє "ukrinform".

Так, стало відомо, що через кліматичні зміни спостерігається навала на південні регіони України багатомільйонної зграї яскравих червоних жучків, яких ще називають "сонечками". Вчені відзначають, що під час масової міграції частина цих жучків не змогла через урагани перелетіти через Тузловські лимани до суші.

Південь України заполонили сонечка, скріншот

Південь України заполонили сонечка, скріншот

 

"Сотні тисяч мігруючих червоних жучків, що мігрують у пошуках попелиць - своєї основної їжі - через сильний північний вітер і грозові дощі не змогли пролетіти через Тузловські лимани до суші і оселилися на піщаному Пересипу, на луках, степових ділянках і навіть в очеретах національного парку",- зазначив керівник наукового відділу Національного природного парку "Тузловські лимани" Іван Русєв.
Цього року, підкреслив вчений-дослідник, "через явно виражені кліматичні збої - шквальні бурі і зливи - багатомільйонні зграї жучків масово падали на узбережжя і водойми Тузлівських лиманів. Причому через вітри на узбережжі стало також набагато менше рачків-бокоплавів, які традиційно їдять цих червоних жучків".
Все буде Україна