«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Кадировців, убитих на Дніпропетровщині, ховатимуть у свинячих шкурах, – заступник мера

Дніпропетровщина нарівні з іншими регіонами України готова дати відсіч російським окупантам. Найбільше в області чекають на розпіарених бійців з "армії Кадирова".

Окупантів, які приїдуть до України з Чечні та загинуть тут, на Дніпропетровщині обіцяють поховати "у свинячих шкірах". Таку заяву на своєму телеграм-каналі "Розбита гармошка Костроми" зробив заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

"Офіційно. Рішення прийнято. Усі кадирівці вбиті на території Дніпропетровської області, будуть зашиті та поховані у свинячих шкурах. Дякуємо м'ясокомбінатам міста. Подивимося, як їх приймуть там, на "небі". Тварюки", - написав Лисенко.

Канал, на якому з'явилося зазначене повідомлення, був названий на честь колосальних втрат, які вже зазнали десантники з Костроми на території нашої країни. Крім рядового складу було ліквідовано замкомандира 331-го костромського полку ВДВ . Він уже приїжджав до України у 2014 році – і брав участь у розстрілі українських військових під Іловайськом у так званому "зеленому коридорі".

Все буде Україна