Кадировці втекли з поля бою, злякавшись обстрілу з боку ЗСУ. Відео
Відео втечі з'явилося в мережі. Це вже не перший випадок, коли кадирівці просто втікають від українських воїнів.
На відео видно, як кадирівці, які багато років тримали в страху росіян і про визначну бойову звитягу яких так любить розповідати глава Чечні, ховаються від обстрілу українських воїнів. Спершу вони намагаються знайти укриття за технікою з рашистськими мітками V та Z, що стоїть на дорозі – вочевидь поза межами населених пунктів
Якоїсь миті вони кидаються до відбійника, перескакують через нього і тікають у яр.
В якому саме регіоні зняте відео – не повідомляється.
Українські воїни змушують кадирівців втікати далеко не вперше. Усього три дні тому, 15 березня, в іншій точці України вони так поспішали, що загубили свою техніку.
Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Кадиров похвалився, що був у Гостомелі. Однак журналісти впіймали його на брехні: у час, коли, за версією глави Чечні, він оглядав позиції чеченського спецназу під Києвом, обидва телефони, якими користується Кадиров, фіксувалися в Грозному.