«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Як занесло депутатів ОПЗЖ на коронацію Путіна?

Депутати від ОПЗЖ їздили в Держдуму Росії зустрічатись із Путіним для "узгодження співпраці в рамках Нормандського формату".
 
Цікаво хто делегував цих красенів на поїздку в Москву. Якщо вони представлялись там депутатами, де їхні депутатські значки? І чи будуть якісь офіційні протоколи зустрічей?
 
 
Звичайно, це був простий візит вшанування "вічного імператора" - саме в цей час Держдума РФ ухвалила "можливість" пожиттєвого перебування Путіна президентом РФ. Абсурдним буде твердження, що в цей час Путін планував вирішувати будь-які питання стосовно України.
 
Саме в цей час, коли народні обранці України плазували перед фашистом XXl століття та вгадували в яку булку його поцілувати, - на фронті йшли повномасштабні бої, двох наших захисників вбито, з початку березня вбито сімох наших воїнів, російські військові обстріляли з дрона автомобіль швидкої допомоги, та не припиняли обстілів а ні на день!
 
Якою буде реакція Президента та Верховної Ради на цю поїздку? Невже Верховна Рада закриє на це чі?  

Все буде Україна