«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Я в Польщі": блогер, який став героєм відомого мему, приїхав в Україну

Блогер Валентин Войтун, відомий під ніком "Сільські скетчі", приїхав в Україну. Раніше хлопець виїхав до Польщі, де записав відео, яке завірусилося у мережі й стало мемом.

Про приїзд додому Валентин повідомив у своїх соціальних мережах. Хлопець записав відеозвернення до підписників, передає Show 24.

Люди, я в Україні. Я в шоці просто. Це все вирішилось буквально за 5 секунд – що я їду в Україну. Приїхав на пару днів, тому let's go (ходімо – Show 24). Хто буде мене бачити – йдемо на каву, йдемо пити 100 грамів, все як має бути, – сказав Валентин Войтун.

 

@kozurny2

Тгк в шапці профілю

♬ оригінальний звук - Сільські скетчі 😇

 

Блогер уже зняв кілька відео в Україні, які опублікував в інстаграмі. Крім того, Валентин розповів, що сьогодні до міста Вижниця (Чернівецька область) приїхала команда "Суспільне Чернівці", щоб взяти в нього інтерв'ю.

 

@kozurny2

 

♬ оригінальний звук - Сільські скетчі 😇

 

Що відомо про Валентина Войтуна?

  • Валентину Войтуну 21 рік. Він родом з Чернівецької області. Хлопець знімає гумористичні відео, показує своє життя у соціальних мережах.

  • Наприкінці серпня уряд дозволив чоловікам віком від 18 до 22 років виїжджати за кордон під час воєнного стану. Так, блогер скористався можливістю і вирушив до Польщі.

  • Коли Валентин перетнув українсько-польський кордон, то записав відео зі словами: "Я в Польщі. Я не вірю, я просто не вірю", яке вже зібрало понад 10 мільйонів переглядів у тіктоці.

 

Джерело

Все буде Україна