«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Гороскоп на 07 серпня 2021 — що обіцяють астрологи

Овен

Овни можуть зіткнутися з тим чи іншим видом залежності, опинитися в лещатах обставин, або в полоні власних почуттів, ілюзій. Є ризик втягнутися в інтригу, в заборонену або сумнівну комбінацію. Можуть нагадати про себе нездужання фізичного або психосоматичного походження, є ймовірність загострення хронічних латентних захворювань, больових синдромів. Доповнити картину можуть внутрішні метання, що блокують вашу рішучість, змащують орієнтири і змушують топтатися на місці, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельці залучені в обговорення нагальних дрібниць, і не завжди з власного бажання. Стане в нагоді нестандартний маневр — наприклад, тимчасовий обмін звичними ролями або послугами, пошук альтернативних матеріалів або методів роботи. Можливі короткі непов'язки при пошуку взаєморозуміння або налагодженні зв'язку. Особливий інтерес викличуть нюанси, пов'язані зі службовим спілкуванням, здоров'ям, естетикою, вихованцями.

Близнюки

Для Близнюків це вдала або, принаймні, мотивуюча доба. Справи зрушаться з мертвої точки, може з'явитися більше простору для спілкування, роз'їздів, ділової активності. Знайдеться додаткова енергія для занять спортом, танцями, фітнесом. До будь-якого завдання важливо підійти з правильної позиції, щоб уникнути ускладнень, наприклад, травм. Найбільш складним моментом може стати ранок. Можливо, спочатку вам належить подолати перешкоду, проявити силу волі або витримку, і лише потім «розгойдатися».

Рак

Сьогодні Ракам допоможе правильно оцінити ситуацію природне чуття. Прогрес у справах вірогідний завдяки другу, партнеру, а можливо, і просто удачі. Зміни обіцяють стати приємними, але попутно можуть створити вам і деякий дискомфорт. Можливо, вам доведеться пристосуватися до них перш, ніж ви почнете отримувати з них вигоду. Наприклад, зайнятися зовнішністю або манерами, піти на якісь витрати або поступки.

Лев

Вранці вам здасться, що везіння скінчилося і щастя вам зрадило. Не опускайте рук: це всього лише перевірка на силу бажань. Леви сьогодні здатні домогтися всього, чого захочуть (за винятком того, що неможливо для них в принципі). Не шукайте тепличних умов: ваші таланти найяскравіше проявляться в подоланні бар'єрів. Чим раптова зміна, тим сильніше вам захочеться переломити хід подій в свою сторону. Якщо ваш ентузіазм не згасне в першій половині дня, ввечері ви легко приведете мрію у виконання.

Діва

Дів чекає хороша новина, зростання авторитету, можливі вісті з далеких країв. День підходить для розширення кругозору, подорожей, взаєморозрахунків, пожвавлення вигідних контактів. Можна зайнятися документами, пов'язаними з освітою, публікацією особистих матеріалів і напрацювань, виїздом за кордон, з отриманням пільг, протекції, виправдання. Успіх обіцяють не тільки нові, але і повторні спроби, наприклад, відновлення слухання в суді, перездача іспиту. Вдала доба для педагогів, перекладачів, студентів.

Терези

Терезам зірки обіцяють інформативний і гармонійний день. Атмосфера цієї доби сприятлива для налагодження контактів, ретро-прогулянок і побачень, відновлення дружньої симпатії і любовної романтики. За приємними ностальгічними моментами можуть бути не помічені підспудні проблемні тенденції. Наприклад, передумови до загострення нездужань, службових інтриг, недбалого виконання обов'язків.

Скорпіон

Застарілі проблеми вирішуються простіше, ніж ви думали. Ставте собі нові завдання і спілкуйтеся з нестандартно думаючими людьми. Це допоможе вам поглянути на тупикову ситуацію з незвичайної сторони і знайти нетривіальне рішення. Можливо, вам стане в нагоді знайомство з програмістом, управлінцем, представником творчої сфери. Багатьом Скорпіонам принесе користь спілкування з підростаючим поколінням, молодими фахівцями. До фрілансерів, артистів, політиків можуть прийти несподівані продуктивні ідеї.

Стрілець

Стрільці, як завжди, сповнені оптимізму і схильні творчо підходити до вирішення будь-якого завдання. У багатьох представників знаку є помічники і шанувальники, які готові за них у вогонь і в воду. Але це не означає, що ви можете самоусунутися і доручити вирішення ваших проблем іншим. Як мінімум ви повинні внести посильний внесок у справу. У цей день можливі конфлікти з іноземцями, сутички з колегами, підлеглими, діловими партнерами. Підвищення навантаження може призвести до загострення хвороби, сварки або травми.

Козоріг

Починання Козорогів сьогодні чекає успіх, якщо вони пов'язані з пізнавальною, викладацькою, інформаційною, посередницькою діяльністю. Це відмінний день для початку навчання, переговорів, подорожі, а також для детальної підготовки до подібних заходів. Задійте всі доступні вам джерела (архіви, електронні бібліотеки). Вам можуть стати в нагоді зв'язки з жителями віддалених територій, знайомства з представниками освітньої, науково-дослідної або медичної сфери.

Водолій

У цей день Водоліям не все одно, що про них говорять і думають оточуючі. Може бути вкрай важливою думка однієї людини або цілого колективу. Не виключено, що ви почуєте плітки з неабиякою часткою перебільшення. Якщо є можливість запитати прямо, не мучтеся здогадками і використовуйте свій шанс. Не обривайте діалог на хвилюючу тему з власного бажання, тоді ще до настання вечора ви дізнаєтеся багато цікавого. Не прагніть тут же помститися або взяти реванш, трохи пізніше ситуація вирішиться сама собою.

Риби

Риби аж до ночі в своїй емоційній стихії. Це гармонійний день, що розташовує до інтимності, романтики, добровільного усамітнення або перебування в закритому середовищі духовних однодумців. Він хороший для таємних побачень, особистих покупок, спокійної творчості, нешумних культурних заходів. Не варто відмовляти собі в надійному джерелі натхнення, наприклад, хорошому фільмі або улюбленій музиці.

Все буде Україна