Фаріон обізвала парамедика "Пташку" "подругою Савченко від Медведчука"

10 листопада 2023 р. 00:08

Мовний скандал з образами українських військовослужбовців з "Азова" від Ірини Фаріон триває.

Цього разу Ірина Фаріон назвала "подругою Надії Савченко від Медведчука" захисницю "Азовсталі" парамедика Катерину Поліщук, відому під позивним"Пташка". Про це у своєму Телеграм-каналі написала Ірина Фаріон.

Вона заявила, що у "Пташки" почався "синдром Надійки Савченко".

 

Бачу, що в "пташки" почався синдром надєньки савченко. А може, ця "пташка" кави з "гардоном" випила, і він їй це у вушко шептув з методички медведчука....Бідолашна панночка. Свят. Свят. Свят. Порятуйте її хтось, - написала Фаріон.


Скандал почався, коли Фаріон у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" заявила, що деякі військові "Азова" і третьої окремої штурмової бригади спілкуються російською мовою, і вона "категорично цього не сприймає".

 

Серед інших, парамедик Катерина "Пташка" Поліщук, яка воювала в Маріуполі та захищала "Азовсталь", також негативно висловилася щодо слів Фаріон.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Пташка (@ptashka_from_azovstal)

Джерело

Читайте також