«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Експерт: "Потрібна принципова зміна політики. Тимошенко сьогодні була б найкращим прем’єром, бо..."

Питання зміни уряду вирішено – зараз є низка кандидатур на посаду прем’єра, однак однією з найсильніших є лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Про це у своєму блозі на Кореспондент пише політолог Андрій Золотарьов. За його словами, нині йде зіткнення двох ліній.

"З одного боку, зовнішнє управління, яке купує лояльність компрадорської частини еліти. З іншого боку, стратегія Тимошенко з позицією, що енергетика і ЖКГ – це не бізнес, а соціальні послуги. Тому Тимошенко запропонувала зробити акцент на захисті людей, направити газ українського видобутку на потреби українців, знизити рівень тарифів до економічно обґрунтованих і ліквідувати паразитуючу на українцях монополію "Нафтогаз", – зауважив експерт.

Він вважає, що українці пам’ятають Тимошенко як сильного менеджера, яка не боїться діяти у кризових ситуаціях. Саме вона на початку "нульових" ухвалила необхідні для порятунку економіки України рішення. А зростання підтримки партії "Батьківщина" політолог пояснює розчаруванням людей у владі, тому на місцевих виборах політична сила посіла друге місце за кількістю мандатів.

"Зараз головне в тому, що Тимошенко пропонує принципову зміну політики та відсторонення від влади адептів зовнішнього управління. І це головна проблема, яка буде перешкоджати її поверненню у владу, проти неї виступатиме як колективний Захід, так і наш олігархічний кооператив", – прогнозує Золотарьов.

Він нагадав, що напередодні нового року влада відчутно підвищила тарифи та поставила людей перед вибором: купити ліки та їжу або заплатити за електроенергію. Це спровокувало хвилю народних протестів, завдяки яким влада пішла на незначні поступки. Ймовірно, усі прорахунки буде покладено на уряд.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Все буде Україна