«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

DZIDZIO вразив виконанням “Молитви за Україну” із симфонічним оркестром: неймовірне відео.

Відомий український виконавець DZIDZIO (Михайло Хома) виконав “Духовний Гімн України” на слова “Боже великий, єдиний” (“Молитва за Україну”) Олександра Кониського.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, прем’єра відбулася в неділю, 12 квітня. Відео опубліковано на YouTube-каналі співака.

“Молитву за Україну” Михайло Хома виконав разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів. Робота тривала в київському Будинку звукозапису, єдиному місці в Україні, де можна одночасно записати більше сотні музикантів та хористів.

Як зазначається, ідея записати “Духовний Гімн України” прийшла співаку під час роботи над Державним Гімном України.

“Робота над «Молитвою» завершилася в особливий день — на Благовіщення. Режисером відео став давній друг Михайла — Володимир Шурубура. Основною локацією було обрано визначну пам‘ятку історії та духовності Софіївський собор (Софія Київська), місце особливої духовної сили захисту народу України. «Молитва за Україну» — це неземна надпотужна сила, яка допоможе усім українцям перейти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу”, – поділився деталями своєї праці Михайло Хома.

Нагадаємо, раніше DZIDZIO (Михайло Хома) блискуче виконав гімн України перед матчем “жовто-блакитних” з Литвою. Матч відбувся в Харкові на ОСК «Металіст» і завершився з рахунком 2:0 на користь команди Андрія Шевченка. Перед матчем під гімн України у виконанні Михайла Хоми (Dzidzio) фанати на стадіоні встали і співали всі разом головну пісню країни, при цьому тримаючи в руках національні прапори.

Все буде Україна