«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Дівчина показала італійцю як у нас варять спагеті — вийшло ну дуже смішно

Як легко розлютити хлопця-італійця.

Ніколи! Чуєте? Ніколи не ламайте спагеті поруч з італійцем. Героїня цього матеріалу провернула смертельний номер і мало не втратила життя, інформує Ukr.Media.

Американка Сара веде тікток-профіль разом з хлопцем на ім'я Карло. За кілька років відносин дівчина прекрасно вивчила все те, що вона може робити, і те, чого потрібно уникати, якщо не хоче отримати від емоційного італійця. Але нещодавно Сара вирішила, навпаки, порушити негласне правило не ламати спагеті при варінні і записати реакцію її супутника життя на камеру. Вийшло ну дуже смішно.

- На двох стільки вистачить?

- Ні, потрібно трохи більше (ламає спагеті)...

- Сара, ти що, божевільна?!

- Що?

- Сара... як мені їсти пасту, коли вона така коротка?

- В сенсі? Я просто...

- Це тепер не спагеті, любов моя...

- Але вони навіть в каструлю не влазять...

- Але ти повинна розуміти — не можна так просто ламати спагеті...

- Вони не влазили в каструлю...

- Тепер ти сама лізь в неї, дорога. Ти зламала макарони. Ти знаєш, що це незаконно в Італії?!

Після того як Сара опублікувала запис пранка в профіль, відео тут же стало популярним. У коментарях люди розділилися на два табори. Одні радять хлопцеві охолонути, а інші — італійці.

"Розслабся, тепер це локшина"
"Він прийняв це близько до серця. Я сам приймаю це близько до серця..."
"У коледжі моя сусідка-італійка одного разу побачила мене за тим же самим і заборонила мені готувати"
Виявилося, ставлення італійців до зламаних спагеті вельми однозначне. Не можна — і все тут. Причому тут справа не тільки в якихось традиціях або правилах пристойності. Принаймні, це не можна через те, що так просто буде незручно їсти.

Дозвольте мені пояснити це з двох точок зору: я і італійка, і кухар... Причина, по якій вам не слід ламати макарони, полягає в тому, що вони повинні закручуватися навколо вашої виделки. Ось як потрібно їх їсти. Ви обертаєте прилад, і спагеті повинні бути досить довгими, щоб прилипнути і заплутатися так, щоб не зісковзувати і не дозволяти соусу капати. Це акуратний спосіб їсти спагеті.

Все буде Україна